| Štúdium a práca v Kanade | Štúdium v Dánsku | Štúdium a práca na Novom Zélande |
Studium v Australii s WSIA

Studijní pobyt
     
Proč Austrálie
     
Proč WSIA
     
Studentské ohlasy
     
Jak na to
     
Vízum do Austrálie
     
Výběr města
     
Školy v Austrálii
     
Práce v Austrálii
     
Životní náklady
     
Ubytování
     
Katalog škol a kurzů
     
Časté dotazy - FAQ

Turistická víza

Internship

Fotogalerie

Kontakt
Úvod » Studijní pobyt » Školy v Austrálii » ... lang_preposlat_link1

Garance nejlepších cen

 

I přesto, že ve většině případů se agentury školám smluvně zavazují, že nebudou nabízet kurzy škol za ceny nižší než jsou stanovené přímo školami, v Česku i na Slovensku se stále množí případy, kdy agentury ve snaze upoutat klienta, svévolně pobyty zlevňují uvádějíc různé důvody.

Takový marketing je samozřejmě úspěšný a stěžuje práci seriózním agenturám, které se drží smluvních podmínek škol a pobyty nabízejí za dohodnuté, oficiální ceny, snažíc se zaujmout klienta bezkompromisní kvalitou služeb, namísto neetického "podlézání cen".

Pokud "zlevňující agentury" toto neetické chování logicky klientovi nevysvětlí, naopak, často slevy interpretují jako výjimečné slevy právě pro jejich agenturu, WSIA se rozhodla bránit a klientům, kteří nám prokáží oficiální nabídnutou slevu jinou agenturou, nabídneme slevu stejnou.

Ať už tě tedy bude někdo lákat na "skupinovou slevu","odpuštění poplatku za zápisné" atd, atd a rozdíl v ceně tímto způsobený by měl mít za následek to, že si nevybereš WSIA jako svojí agenturu, neváhej nás kontaktovat ...

lang_forum_navrat_na_top lang_noticeboard_back_to_list
Kontaktujte nás
 

Kontaktujte nás pro bližší informace. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti a pomůžeme vám s realizací pobytů podle vašich představ.

 

Kontakt - Mapa stránky