| Štúdium a práca v Kanade | Štúdium v Dánsku | Štúdium a práca na Novom Zélande |
Studium v Australii s WSIA

Studijní pobyt
     
Proč Austrálie
     
Proč WSIA
     
Studentské ohlasy
     
Jak na to
     
Vízum do Austrálie
     
Výběr města
     
Školy v Austrálii
     
Práce v Austrálii
     
Životní náklady
     
Ubytování
     
Katalog škol a kurzů
     
Časté dotazy - FAQ

Turistická víza

Internship

Fotogalerie

Kontakt
Úvod » ... lang_preposlat_link1

Město: Brisbane

 
Základní informace města Zobrazit/skrýt základní informace
Krajina Austrálie 
Stát Queensland 
Brisbane je metropolí jedné z nejrychlejších ekonomik Austrálie, státu Queensland. Se svými 1.6 mil. obyvatel je 3. největším městem Austrálie a také stále víc a víc oblíbenou destinací pro studenty z celého světa.

Atmosféra: Množství výškových budov dává centru města určitý charakter, což s sebou prináší výhody i nevýhody velkoměsta v podobě široké dostupnosti služeb, ruchu velkoměsta, .... Centrum lemuje řeka Brisbane River, na jejímž břehu je vybudovaná umělá volně přístupná pláž prinášející příjemné osvěžení kdykoli v početných parných dnech.

Školy: Školství v Perth, Melbourne a Brisbane je velmi podobné, proto až na pár drobností je i jeho popis pro tyto města prakticky stejný. Nabídka škol v Brisbane je bohatá hlavně co se studia angličtiny týče. U odborných kurzů je situace trochu horší, což však neznamená, že nemá co nabídnout. Školy kladou důraz na kvalitu. Město se tak jako všechny ostatní města mimo Sydney vyznačuje nízkým počtem studentů z Čech a ze Slovenska, což ho předurčuje pro město s lepším prostředím na studium angličtiny.

Volný čas: Brisbane je metropolí turistického Queenslandu, na jihu se světoznámým Gold Coast, na severu s neméně známým Sunshine Coast. Město jako takové nabízí všechny vymoženosti velkoměsta ...

Práce a životní náklady: Brisbane patří k nejrychleji se rozvíjejícím městům Austrálie a nabízí dostatečný počet pracovních příležitostí různých zaměření. Životními náklady se řadí mezi průměr a je jedním z míst, nad kterým se vyplatí při výběru města zamýšlet.

 
Fotogalerie - Prohlídněte si fotogalerii pro "Brisbane" Prohlídněte si fotogalerii pro "Brisbane"  Prohlídněte si fotogalerii pro "Brisbane" 

lang_forum_navrat_na_top Naspäť na zoznam
Doporučujeme:
APC Brisbane
English
4-52 týdnů  AUD
> Ostatní
Business
36 týdnů  AUD
> Ostatní

Kontakt - Mapa stránky