| Štúdium a práca v Kanade | Štúdium v Dánsku | Štúdium a práca na Novom Zélande |
Studium v Australii s WSIA

Studijní pobyt
     
Proč Austrálie
     
Proč WSIA
     
Studentské ohlasy
     
Jak na to
     
Vízum do Austrálie
     
Výběr města
     
Školy v Austrálii
     
Práce v Austrálii
     
Životní náklady
     
Ubytování
     
Katalog škol a kurzů
     
Časté dotazy - FAQ

Turistická víza

Internship

Fotogalerie

Kontakt
Úvod » ... lang_preposlat_link1

Město: Noosa

 
Základní informace města Zobrazit/skrýt základní informace
Krajina Austrálie 
Stát Queensland 
Malé turistické městečko na Sunshine Coast je vyhlášenou destinací pro dovolenkující Australany a je ideálním místem hlavně pro zájemce, které nezajímá nic jiného než relax, pohoda a studium angličtiny.

Atmosféra: Dovolená, dovolená, dovolená. Ve městě je zakázaná výšková výstavba, takže ho tvoří prakticky jen rodinné domy, s výjimkou centra města Hastings Street, kde se najdou 2 – 3 podlažní hotýlky, kavárny a restaurace lemující idylickou pláž a promenádu. Po dobu vybraných období jsou v okolí Noosa delfíni i velryby, co víc dodat?!

Školy: Díky velikosti města se tu nachází jen jedna škola. Ta je zaměřená na kvalitní výuku angličtiny a i přes její unikátnost a „monopol“ za velmi přijatelných podmínek. Kdo se chce zaměřit výhradně na svojí angličtinu a přitom si oddychnout, neměl by váhat.

Volný čas: Množství pláží, národních parků a dovolenkových aktivit v blízkém či širším okolí jsou zárukou pohodového vyplnění volného času. Kdo by však hledal rušné město, Noosa by ho prakticky určitě zklamala.

Práce a životní náklady: I když by se mohlo zdát, že takovýto dovolenkový ráj bude od ostatních míst podstatně dražší alternativou, není tomu tak. Životní náklady jsou tu porovnatelné s ostatními městy, i když samozřejmě ne s těmi nejlevnějšími. Díky sezónnosti jsou pracovní příležitosti omezené na hlavní sezónu a služby v turizmu nebo restauračních službách.

 
Fotogalerie - Prohlídněte si fotogalerii pro "Noosa" Prohlídněte si fotogalerii pro "Noosa"  Prohlídněte si fotogalerii pro "Noosa" 

lang_forum_navrat_na_top Naspäť na zoznam
Doporučujeme:

Kontakt - Mapa stránky