| Štúdium a práca v Kanade | Štúdium v Dánsku | Štúdium a práca na Novom Zélande |
Studium v Australii s WSIA

Studijní pobyt
     
Proč Austrálie
     
Proč WSIA
     
Studentské ohlasy
     
Jak na to
     
Vízum do Austrálie
     
Výběr města
     
Školy v Austrálii
     
Práce v Austrálii
     
Životní náklady
     
Ubytování
     
Katalog škol a kurzů
     
Časté dotazy - FAQ

Turistická víza

Internship

Fotogalerie

Kontakt
Úvod » ... lang_preposlat_link1

Město: Perth

 
Základní informace města Zobrazit/skrýt základní informace
Krajina Austrálie 
Stát Western Australia 
Metropole státu Western Australia má zhruba 1.2 mil. obyvatel. Western Australia, jako i Perth, zaznamenáva v posledním období nejnižší nezaměstnanost ze všech států Austrálie a vyznačuje se boomem ve výstavbě a rozvoji.

Atmosféra: Perth je znám ý svým pomalým rytmem života a pohodovým prostředím. Centrum města má jen několik výškových budov, proto je v něm podstatně míň ruchu jako ve většině ostatních velkoměst, kdo tedy hledá rušné město, měl by se spíš zamýšlet nad jinými alternativami.

Školy: Školství v Perth, Melbourne a Brisbane je velmi podobné, proto až na pár drobností je i jeho popis pro tyto města prakticky stejný. Navzdory menšímu výběru je nabídka škol v Perth dostatečně bohatá, aby si vybral prakticky každý. Menší počet škol s sebou prináší hlavně důraz na kvalitu. Město se tak jako ostatní města mimo Sydney vyznačuje nízkým počtem studentů z Čech a ze Slovenska, což ho kvalifikuje jako město s lepším prostředím na studium angličtiny.

Volný čas: . Austrálské přirovnání „velká vesnice uprostřed ničeho“ se odráží od vzhledu a izolace tohoto města od ostatních, která je zjevná při prvním pohledu na mapu. Navzdory tomu je v okolí města hned několik zajímavostí, které patří mezi nejvyhledávanější lokality Austrálie, takže potěší srdce každého cestovatele. V okolí města jsou pláže s bílým pískem, které patří mezi nejlepší v Austrálii. Okolní vinice zase upoutají milovníky červeného vína.

Práce a životní náklady: Životní náklady v Perth jsou nejnižší ve srovnání s ostatními vekoměsty Austrálie, kde ubytování se dá při troše štěstí najít v porovnání se Sydney i o polovinu levnější. Díky rozvoji města v posledních letech je to už v Perth podstatně lepší i s prací a většinou platí, že kdo práci hledá, najde ji.

 
Fotogalerie - Prohlídněte si fotogalerii pro "Perth" Prohlídněte si fotogalerii pro "Perth"  Prohlídněte si fotogalerii pro "Perth" 

lang_forum_navrat_na_top Naspäť na zoznam
Doporučujeme:
Lexis Perth
English
4-52 týdnů  AUD
> Ostatní

Kontakt - Mapa stránky