| Štúdium a práca v Kanade | Štúdium v Dánsku | Štúdium a práca na Novom Zélande |
Studium v Australii s WSIA

Studijní pobyt
     
Proč Austrálie
     
Proč WSIA
     
Studentské ohlasy
     
Jak na to
     
Vízum do Austrálie
     
Výběr města
     
Školy v Austrálii
     
Práce v Austrálii
     
Životní náklady
     
Ubytování
     
Katalog škol a kurzů
     
Časté dotazy - FAQ

Turistická víza

Internship

Fotogalerie

Kontakt
Úvod » ... lang_preposlat_link1

Chci se naučit angličtinu a v Austrálii se ještě zdržet

 

„Ve WSIA mě presvědčili, abych si nebral víza jen na 9 měsíců, ale rovnou na co možná nejdelší období. Jsem šťastný, že jsem dal na jejich rady a doporučuji každému udělat to stejné. Opravdu vědí co dělají a dělají to dobře.“ Ondřej, 27 let.

Nespěchat z Austrálie je dobrý nápad. Studentům se všeobecně z Austrálie moc odjíždět nechce. Některé statistiky dokonce hovoří o 70 % studentů, kteří si prodlužájí víza . Zůstat v Austrálii delší dobu je úplně logické a výhodné:

  • Při delších pobytech se cena letenky rozloží na delší období a neprodražuje tedy pobyt v takové míře
  • Při pobytech delších než 6 měsíců zaplatíš z peněz, které v Austrálii vyděláš, podstatně nižší daně, než při kratších pobytech
  • Čím víc času v Austrálii strávíš, tím větší je pravděpodobnost, že si v případě potřeby vrátíš náklady s pobytem spojené, anebo si ještě privyděláš
  • V Austrálii a okolí je tolik věcí k vidění , že cestovatelská duše má opravdu co dělat. Kdy budeš blíž k Novému Zélandu, Fiji, Azijským krajinám, ... ?

Abys neplýtval prostředky a čas, je velmi důležité úplně na začátku zjistit, jaká je reálná úroveň tvé angličtiny. Ze zkušeností víme, že studenti svojí jazykovou vybavenost většinou podceňují. Proto ti doporučujeme si jednoduše udělat test. Možná budeš překvapený, kolik toho už víš. Tady najdeš jeden takový test angličtiny.

Podle toho si dokážeš zvolit optimální déĺku studia. Pomůže ti to nenaplánovat si příliš krátký kurz. Ani příliš dlouhý, ve kterém by ses už na konci nudil a dál se nezdokonaloval.

Velmi oblíbenou kombinací kurzů mezi studenty je kombinace kurzu angličtiny a odborného kurzu. V takovém případě si zaplatíš angličtinu jen na počet týdnů, který by tě měl dostat na úroveň výše pokročilý, což je úroveň potřebná pro přijetí do odborného kurzu. Následně si angličtinu můžeš dál zdokonalovat životem v Austrálii a samozřejmě i v tomto kurzu. I když je zaměřený už na specifickou problematiku, je v angličtině a tvoje jazykové schopnosti se tedy dál rozvíjejí .

Hlavní výhodou je, že odborné kurzy jsou na college často i o polovinu levnější než kurzy angličtiny a tráví se u vetšiny z nich podstatně méně času ve škole. Máš tedy víc volného času na své aktivity. Většinou cestování nebo práci .

Odborným kurzem rozuměj ve většině kurzy business, marketing, management, information technology, tourism, hospitality, sport and fitness ... Samozřejmě jsou dostupné i jiné zaměření, ty už jsou víceméně stejně drahé nebo dražší jako kurzy kurzy angličtiny. Víc k odborným kurzům.

Jak se školy a kurzy angličtiny rozdělují .
Nabídka škol zaměřených na angličtinu .

Jak si vybrat to správné město .
Na co si dát pozor .

lang_forum_navrat_na_top lang_noticeboard_back_to_list

Kontakt - Mapa stránky