| Štúdium a práca v Kanade | Štúdium v Dánsku | Štúdium a práca na Novom Zélande |
Studium v Australii s WSIA

Studijní pobyt

Turistická víza

Internship

Fotogalerie

Kontakt
Úvod » ... lang_preposlat_link1

Studijní pobyt v Austrálii

 

Austrália školyStrávit měsíce nebo roky života v čarokrásné Austrálii, obklopený modrým oceánem, zelenými pralesy a červenými pouštěmi, mít kamarády ze zemí, které se zdají být tak daleko. Pracovat, cestovat a užívat život plnými doušky. Přitom
navíc nabrat neocenitlné životní zkušenosti, zdokonalit si angličtinu, získat další vzdělání v oboru, který tě zajímá... To není sen !

Austrália má několikaletou tradici ve vzdělávání zahraničních studentů. Díky svým přírodním             krásám, množství pracovních příležitostí a přátelskému obyvatelstvu se stala jednou z nejvyhledávanějších destinací mladých lidí z celého světa.

Studium není nijak věkově omezené, ani statusem zájemců. Ať jsi 20 letý student, kterého lákají daleké světy, anebo 50 letý pracující, který má toho už dost a chce změnu, Austrálie je pro tebe otevřená.

Dlouholeté zkušenosti a stovky spokojených studentů nás naučili, že výběr typu pobytu, jestliže tě chceme opravdu uspokojit, se nedá jen tak zjednodušit. Je dost pravděpodobné, že informace ještě jen začínáš sbírat a ty, které jsou běžně dostupné jsou často zkreslené nebo neaktuální. Proto je naší prioritou si nejdřív vyslechnout  tvé potřeby. Až když věříme, že se na pobyt dokážeme dívat tvýma očima, přidáme k tomu naše zkušenosti a doporučíme ti vše tak, abys byl opravdu spokojený.

Vyber si z následujících možností:

                     Chci se naučit angličtinu   |   Chci studovat jiné zaměření

lang_forum_navrat_na_top lang_noticeboard_back_to_list

Kontakt - Mapa stránky