| Štúdium a práca v Kanade | Štúdium v Dánsku | Štúdium a práca na Novom Zélande |
Studium v Australii s WSIA

Studijní pobyt
     
Proč Austrálie
     
Proč WSIA
     
Studentské ohlasy
     
Jak na to
     
Vízum do Austrálie
     
Výběr města
     
Školy v Austrálii
     
Práce v Austrálii
     
Životní náklady
     
Ubytování
     
Katalog škol a kurzů
     
Časté dotazy - FAQ

Turistická víza

Internship

Fotogalerie

Kontakt
Úvod » Studijní pobyt » ... lang_preposlat_link1

Proč WSIA

 

Většina návštěvníků WSIA, i když předtím absolvovali návštěvy v jiných agenturách, v prvním rozhovoru s námi řekne aspoň jednou: „Tohle jsem nevěděl(a)“.

Proč?

Jsme ZKUŠENÍ a co je nejdůležitější, jsme UPŘÍMNÍ!

Navíc díky tomu, že jsme financováni výhradně přímo školami a nevybíráme za vyřízení studia v Austrálii  žádné poplatky, za ušetření problémů a zklamání u nás nezaplatíš ani o korunu víc jako při vyřizování pobytu bez agentury.


 Studentské ceny

S WSIA student platí opravdu jen za to, co je nutné. Všechny školy mají ve svých oficiálních cenách započítané provize pro zprostředkovatele studia (ať se hlásíte na školu přímo nebo třeba přes organizaci jako je naše, platíte stále stejnou cenu). Nemáme důvod si od studentů žádat další "agenturní poplatky" nebo něco podobného. Někdy dokonce student s WSIA platí méně, než by platil přímo škole. Klidně nás kontaktujte, abyste si mohli porovnat naši nabídku s cenami těch, kteří o sobě tvrdí, že jsou nejlevnější.

Upřímnost

Nepodvedeme tě, podáme ti informace podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. I když je WSIA soukromou společností, spokojenost klienta má před maximalizací zisků přednost. A proto není výjimkou, že studentovi (v případě, že vidíme, že Austrálie pro něho není tou správnou volbou) Austrálii vymluvíme.

Informace

WSIA ví, které informace jsou pro tebe důležité. Naše zkušenosti se ti osvědčí jak při vyřizování samotného pobytu, tak i při každodenním životě v Austrálii. U nás se dozvíš víc než z pestrobarevných boržurek, kde každá škola je „ta nejlepší“ a jejich účelem je v první řadě prodávat a ne informovat. Spoluprácí s námi nevstupuješ do žádného smluvního vztahu, nežádáme od tebe žádné administrativní poplatky nebo storno poplatky, kterými agentury často zatěžují své klienty.

Služby

Všem našim studentům s angličtinou na úrovni intermediate a výš jako jediní v České republice garantujeme minimálně jednu pracovní nabídku, zabezpečíme ti bez poplatků levné ubytování a levné letenky, samozřejmě ti zařídíme vízum,... . Na konci finančního roku v Austrálii ti v případě zájmu bez jakéhokoli poplatku  zařídíme vrácení daní. V Austrálii se o tebe postaráme nejen v souvislosti se školami a pomoci v začátcích. Jsme mladí, zcestovalí a tedy u nás najdeš informace o tom, co kde vidět, co si nenechat ujít, kde je co výhodné atd. Která z klasických agentur ti poradí, kde se potápět se žraloky, jak si levně zapilotovat letadlo v Sydney, kam za velrybami nebo delfíny, jak zařídit vyhlídkový let vrtulníkem nad Sydney, kde se naučit surfovat....? V naší kanceláři přímo v centru Sydney jsou ti k dispozici multimediální počítače s rychlým připojením na internet...

Studentský život

WSIA tě jako jediná uvede do světa MEZINÁRODNÍCH studentů v Austrálii. Narozdíl od ostatních agentur v Čechách nebo na Slovensku s WSIA nezapadneš výhradně mezi „Čechoslováky“. Naši partnři vedou největší centrum MEZINÁRODNÍCH studentů. Diskotéky nebo akce, které pořádáme tedy nenavštíví 800 „Čechoslováků“, kvůli kterým do Austrálie asi nejedeš, ale 800 mezinárodních studentů! Připravujeme pro tebe a tvé budoucí přátelé z různých koutů světa výlety, sportovní odpoledne nebo jiné akce. S námi se jednoduše hladce zařadíš do mezinárodní komunity studentů v Austrálii...

Studentský přístup

WSIA je organizace mladých lidí jako jsi ty sám(a), proto nejsme pouze tvým agentem ale tvým partnerem. Využíváme nejmodernější formy komunikace, a proto nejsi odkázán(a) na ustavičné formální návštěvy kanceláře, celý pobyt si s naší pomocí můžeš klidně zařídit přímo od svého počítače. Odpovědi na tvoje otázky dostaneš do několika hodin např. emailem bez toho, abys musel opustit svojí židli.

Kontaktuj nás a sám(a) uvidíš rozdíl!

lang_forum_navrat_na_top lang_noticeboard_back_to_list
Řekli o nás
 

Zdravim z Perthu!
...vsechno se da zvladnout, kdyz mate nekoho, na koho se muzete obratit...

Olina, 23
více zde> 

 

Kontakt - Mapa stránky